Kvalitní firmy ČR Ověřené zákazníky

Firmy certifikované značkou KVALITNÍ FIRMA - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY mají:

  • systém referencí a doporučení od samotných zákazníků a partnerů
  • certifikace na základě referencí a závazku dodržování APC Kodexu kvality
  • program marketingové podpory

Registrujte se nezávazně pro více informací

Značka Kvalitní firma - ověřeno zákazníky pomáhá firmám i zákazníkům

  • systém referencí a doporučení od samotných zákazníků a partnerů
  • certifikace na základě referencí a závazku dodržování Kodexu kvality APC
  • program marketingové podpory

Doporučte firmu pro zisk značky KVALITNÍ FIRMA

Vyhledávání v katalogu Kvalitních firem

V této sekci můžete vyhledat firmy, které jsou úspěšně certifikované. Pokud zde nenaleznete svoji společnost, dodavatele či zákazníka a myslíte, že je vhodným kandidátem pro získání prestižní marketingové značky KVALITNÍ FIRMA, doporučte nám jej pomocí kontaktního formuláře!

Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. jsou rodinnou firmou, kde každý má své místo a dohromady tvoří dobrý a stabilní tým. Firmu založil v roce 1990 sám p. Jiří Vrňata st. vyzbrojen pouze svými zkušenostmi a znalostmi. Tímto počinem navázal na rodinnou tradici, která sahá až do minulého století. V hodnocení od svých zákazníků získala firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o vynikající známku 1,06, firmu navíc doporučuje všech 100% oslovených zákazníků. 80% zákazníků uvedlo, že se rozhodli pro spolupráci na základě referencí a také díky záruce na střechy 5 – 10 let.

MANUTAN s.r.o.

MANUTAN s.r.o.

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a sklady. Manutan je vynikající volbou pro všechny, kdo chtějí mít na výběr z širokého sortimentu, požadují kvalitu a spolehlivou a rychlou dodávku.

TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

Tiskárna Grafico patří již několik let mezi nejvýznamnější polygrafické společnosti v Moravskoslezském kraji. Veškerá naše činnost je zaměřena na maximální uspokojování potřeb našich zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí. Díky nepřetržitému provozu a nejmodernějším výrobním a informačním technologiím jsme schopni operativně reagovat na přání našich zákazníků.