Pozvánka a vstupenka na mezinárodní veletrh FOR ARCH

Pozvánka a vstupenka na mezinárodní veletrh FOR ARCH

srdečně Vás zveme na slavnostní předávání certifikátů KVALITNÍ FIRMA, které se uskuteční ve čtvrtek 19.9.2013 ve 14.30 h, v Hale 1, stánek č. A1 u příležitosti mezinárodních veletrhů:

FOR ARCH, FOR THERM, FOR WOOD,

BAZÉNY, SAUNY & SPA, FOR WASTE Prague Fire & Security Days.

Kde: Výstaviště PVA Letňany Praha

Veletrhy probíhají: 17. – 21. 9. 2013

Návštěvní doba: 10.00 – 18.00 (17. – 20. 9.), 10.00 – 16.00 (21. 9.)

Kdo jsou kvalitní firmy?

Kvalitní firmy, které prošly v aktuálním roce certifikací. V rámci hodnocení od svých zákazníků dosáhly vynikajícího hodnocení. Což znamená, že svoji práci odvádějí kvalitně, odpovědně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch zákazníka.

Co značka KVALITNÍ FIRMA přináší jejím držitelům?

Zástupci certifikovaných firem se společně shodují na tom, že nejdůležitější je pro ně zákazník a jeho zpětný pohled na řešenou zakázku od A do Z.

Co není prestižní značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY?

Není nálepka, kterou si mohou firmy koupit. Certifikaci a značku mohou firmy získat až poté co uspějí s vyznamenáním v rámci hodnocení od svých zákazníků do průměru 1,5 při hodnocení jako ve škole. Na druhou stranu i zákazník musí horší známku než 1, kterou udělí, vždy odůvodnit, aby byla zaručena objektivita pro obě strany.

Jak je zajištěna objektivita, kontrola a ověřitelnost?

Veškerý proces referenční analýzy spokojenosti a zpětné vazby zákazníků se se souhlasem zákazníků monitoruje, což zajišťuje objektivitu, kontrolu a ověřitelnost výsledků.

Jak získat více informací?

Pro více informací o certifikaci a značce KVALITNÍ FIRMA se můžete bezplatně a nezávazně přihlásit zde: http://www.kvalitnifirma.cz/registrovat-firmu

Vstup na veletrhy v hodnotě 150,- máte od nás zcela ZDARMA a jako bonus jsme pro Vás zařídili, že se nemusíte zdržovat u žádné pokladny.

Vstupenku zdarma pro Vás si prosím zaregistrujte zde http://www.forarch.cz/2013/cz/voucher.asp?v=103411350