Certifikáty KVALITNÍ FIRMA předány na veletrhu FOR ARCH Praha 2012

Certifikáty KVALITNÍ FIRMA předány na veletrhu FOR ARCH Praha 2012

U příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH Praha 2012 byly slavnostně předány certifikáty KVALITNÍ FIRMA novým a recertifikovaným držitelům značky.

Ve čtvrtek 20. 9. 2012, na stánku partnerské společnosti WIENERBERGER cihlářský průmysl a.s. v Hale 1, proběhlo slavnostní předávání certifikátů značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

Kvalitní firmy v rámci hodnocení od svých zákazníků dosáhly vynikajícího hodnocení, což znamená, že svoji práci odvádějí kvalitně, odpovědně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch zákazníka.

Certifikát KVALITNÍ FIRMA obdrželi, z rukou manažerky značky Ing. Jany Klasové a certifikačního poradce Ing. Jindřicha Volka, Ph.D. zástupci těchto certifikovaných firem:

ALARMTEC s.r.o., Petr Smutný, jednatel. Bezpečnostní, kamerové, požární a přístupové systémů.

CAG s.r.o., Dagmar Čechová, marketingový manažer. Výroba a prodej kvalitních českých interiérových dveří a obložkových zárubní.

CAROLI s.r.o., Jaroslav Linhart, jednatel. Výroba oken a dveří pro nízkoenergetické a pasivní domy.

CLINITEX CZ s.r.o., Jaroslava Vašková, obchodní manažer - oblast Čechy. Výroba a prodej zdravotnických a pracovních oděvů, distributor profi oděvů Snickers a nářadí Hultafors.

DaV system s.r.o., Petr Koutský, jednatel. Výroba, prodej, montáž, servis kompletní stínící techniky, garážových vrat.

EUROSYSTEMY GROUP, s.r.o., Lucie Musilová, DiS., vedoucí kanceláře - oblast Čechy. Tradiční firma v oboru teplovodního podlahového topení.

G SERVIS CZ, s.r.o., Jiří Maňák, obchodní ředitel. Největší dodavatel projektů rodinných domů v ČR.

Medical Comfort, s.r.o., Tomáš Vicher, výkonný ředitel. Česká firma se zaměřením na výrobu a distribuci originálních anatomických podložek a polštářů.

STUNEX CZ, s.r.o., Lubomír Krahulík, jednatel. Návrhy a komplexní realizace rekonstrukcí střech bytových domů.

TERMO KOMFORT, s.r.o., Ing. Josef Slováček, jednatel. Tepelná čerpadla pro rodinné domy i komerční objekty a tepelná technika.

VacuSol, spol. s r.o., Luboš Vařejka, jednatel. Český výrobce slunečních vakuových kolektorů s tradicí od roku 1994.

WPC Czech s.r.o., Martina Kopecká, jednatelka. Dřevo-plastový systém - terasové dlaždice, prkna, plotovky, oplocení, zábradlí aj.

Zástupci certifikovaných firem se společně shodli na tom, že nejdůležitější je pro ně zákazník a jeho zpětný pohled na řešenou zakázku od A do Z.

Značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY je certifikace firem na základě hodnocení zpětné vazby a spokojenosti zákazníku. Značku udělují samotní zákazníci v rámci hodnocení těchto oblastí firmy:

  1. Kvalita dodaných výrobků
  2. Kvalita poskytovaných služeb
  3. Kvalita komunikace
  4. Chování pracovníků
  5. Dodržování dohod
  6. Řešení případných problémů

Prestižní značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY není nálepka, kterou si mohou firmy koupit. Certifikaci a značku mohou firmy získat až poté co uspějí s vyznamenáním v rámci hodnocení od svých zákazníků do průměru 1,5 při hodnocení jako ve škole. Na druhou stranu i zákazník musí horší známku než 1, kterou udělí, vždy odůvodnit, aby byla zaručena objektivita pro obě strany.

V případě neúspěchu v hodnocení od svých zákazníků, získá firma podrobnou analýzu a návrhy pro zlepšení. Následuje období min. 6 měsíců, po které se nemůže o certifikaci opětovně ucházet. Po tomto období následně může zažádat o zopakování procesu certifikace.

Veškerý proces referenční analýzy spokojenosti a zpětné vazby zákazníků se se souhlasem zákazníků monitoruje, což zajišťuje objektivitu, kontrolu a ověřitelnost výsledků.

Tato certifikace vychází z prvotní myšlenky partnerské organizace The Better Business Bureau, založené v USA již před sto lety, tedy v roce 1912, která byla hlavní inspirací české značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

Více na www.kvalitnifirma.cz

Obr. 1 Certifikované firmy na stavebním veletrhu FOR ARCH Praha 2012. Zleva Jindřich Volek, Josef Slováček, Martina Kopecká, Dagmar Čechová, Jaroslava Vašková, Petr Smutný, Lubomír Krahulík, Petr Koutský, Lucie Musilová, Tomáš Vicher, Jiří Maňák, Luboš Vařejka, Jaroslav Linhart, Jana Klasová.