Slavnostní předávání certifikátů na mezinárodním veletrhu IBF 2012

Slavnostní předávání certifikátů na mezinárodním veletrhu IBF 2012

Slavnostní předávání certifikátů na mezinárodním veletrhu IBF Brno 2012

Na mezinárodním stavebním veletrhu IBF Brno 2012 byly předány certifikáty KVALITNÍ FIRMA - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY U příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno 2012 byly slavnostně předány certifikáty KVALITNÍ FIRMA novým a recertifikovaným držitelům značky.

Ve středu 25. 4. 2012 v pavilonu V proběhlo slavnostní předávání certifikátů značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

Kvalitní firmy v rámci hodnocení od svých zákazníků dosáhly vynikajícího hodnocení, což znamená, že svoji práci odvádějí kvalitně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch zákazníka.

Certifikát KVALITNÍ FIRMA obdrželi z rukou Ing. Jany Klasové, manažerky APC Asociace pro certifikaci, zástupci těchto certifikovaných firem:

ALDO OKNA s.r.o., Kyjov Michal Horák, zástupce společnosti Dodavatel oken a dveří

A T R I U M , s. r. o. , Horažďovice Ing. Oldřich Šebek, jednatel společnosti Realizace nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb

Ekonomické stavby s.r.o., Zruč Martin Křivonožka a Michael Smejkal, manažeři projektu Ekonomické rodinné domy na klíč

KD Haus s.r.o., Milevsko Radek Krejza, jednatel společnosti Rodinné domy na klíč

LIFT SERVIS s.r.o., Karviná Ing. Jan Kucharczyk, zástupce společnosti Výroba, montáž a servis výtahů

RAMONSTAV s.r.o., Předměřice nad Labem Radek Zmarzlák, jednatel společnosti Výstavba a rekonstrukce budov

REC. ing. spol. s r.o., Náchod Ing. Milan Zítka, Andrea Němcová, zástupci společnosti Projekce, realizace a servis vodohospodářských staveb

SPEDOS s.r.o., Valašské Meziříčí Ing. František Ventura, jednatel společnosti Dveřní a vratové systémy

ThermWet s.r.o., Praha Barbora Hrdinová, obchodní ředitelka Výrobce a dodavatel rekuperátorů do rodinných domů.

Zástupci certifikovaných firem se společně shodli na tom, že nejdůležitější je pro ně zpětná vazba od zákazníků a neustálý proces zlepšování.

Značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY je certifikace firem na základě hodnocení zpětné vazby a spokojenosti zákazníku. Značku udělují samotní zákazníci v rámci hodnocení těchto oblastí firmy: 1. Kvalita dodaných výrobků 2. Kvalita poskytovaných služeb 3. Kvalita komunikace 4. Chování pracovníků 5. Dodržování dohod 6. Řešení případných problémů

Značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY není nálepka, kterou si mohou firmy koupit. Certifikaci a značku mohou firmy získat až poté co uspějí s vyznamenáním v rámci hodnocení od svých zákazníků do průměru 1,5 při hodnocení jako ve škole. Na druhou stranu i zákazník musí horší známku než 1, kterou udělí, vždy odůvodnit, aby byla zaručena objektivita pro obě strany.

V případě neúspěchu v hodnocení od svých zákazníků, získá firma podrobnou analýzu a návrhy pro zlepšení. Následuje období min. 6 měsíců, po které se nemůže o certifikaci opětovně ucházet. Po tomto období následně může zažádat o zopakování procesu certifikace.

Veškerý proces referenční analýzy spokojenosti a zpětné vazby zákazníků se se souhlasem zákazníků monitoruje, což zajišťuje objektivitu, kontrolu a ověřitelnost výsledků.

Tato certifikace vychází z prvotní myšlenky partnerské organizace The Better Business Bureau, založené v USA již před sto lety, tedy v roce 1912, která byla hlavní inspirací české značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

VIDEOZÁZNAM z veletrhu a z předávání naleznete zde: http://www.kvalitnifirma.cz/predavani-certifikatu-kvalitni-firma-overeno-zakazniky-na-veletrhu-ibf-brno-2012

Více najdete na: www.bvv.cz/stavebni-veletrhy-brno/ibf-shk-2012/aktuality/kvalitni-firma/