Volná vstupenka na veletrh AMPER 2016

Volná vstupenka na veletrh AMPER 2016

Na jednom místě najdete přehlídku toho nejlepšího z nabídky vystavovatelů a máte i jedinečnou možnost prohlédnout si a vyzkoušet špičkové produkty mnohdy v celosvětové premiéře.

Termín konání: 15. – 18.3. 2015 (úterý – čtvrtek 9–17 hod., pátek 9–16 hod.) Místo konání: Výstaviště Brno

Vstup na tento veletrh v hodnotě 250,- Kč máte zcela ZDARMA a nemusíte se zdržovat u žádné pokladny. Volnou vstupenku si zaregistrujte zde: http://www.amper.cz/voucher/ Váš kód pro vložení zde: 18162-0 - po vyplnění údajů a vložení kódu Vám bude obratem vstupenka zaslána na Váš email.

Budoucí technologie na veletrhu AMPER již nyní Největší elektrotechnická událost v regionu střední Evropy se koná v termínu 15. – 18. 3. 2016 na brněnském výstavišti. Představí se 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. Předchozí ročník veletrhu navštívilo 44 500 návštěvníků.
Největší lídři v oboru na jednom místě Návštěvníci letos uvidí řadu unikátních novinek, mnohdy ve světové premiéře, prezentovaných šesti sty firmami. Mezi vystavovateli jsou zastoupeny přední světové koncerny i tradiční české firmy. Kromě předních oborů veletrhu jako je elektroinstalační technika a inteligentní elektroinstalace, energetika, automatizační a řídicí technika, elektronické součástky a moduly budou na veletrhu významně zastoupeny firmy z oblasti zabezpečovací a komunikační techniky a osvětlení. Budoucnost průmyslových procesů v konceptu Průmyslu 4.0 Současný trend digitalizace průmyslové výroby v duchu konceptu Průmyslu 4.0 se promítá do novinek řady vystavovatelů především v oblasti průmyslové automatizace. Vystavovatelé představí konkrétní výhody a možnosti řešení, jak průmyslové provozy posunout na vyšší úroveň. Na téma „Automatizace mění průmysl“ proběhne ve dnech 15. – 17. 3. v hale V v rámci FÓRA AUTOMATIZACE živý program přednášek a prezentací včetně uvedení zajímavých výukových a vzdělávacích projektů. AMPER ve znamení SMART CITY technologií
Téma inteligentních měst již dávno není sci-fi a stává se stále aktuálnějším s ohledem na potřebu měst využívat ke svému rozvoji možnosti, které nabízejí moderní technologie. Veletrh AMPER se tak letos stal ideálním místem k propagaci novinek vystavovatelů z oblasti SMART CITY a zároveň prostorem k odborné diskuzi v rámci konference „SMART CITY v praxi“. V rámci programu AMPER SMART CITY bude představena například veřejná celorepubliková mobilní síť pro IoT - SimpleCell / SIGFOX, volně programovatelný řídicí uzel pro aplikace v městské infrastruktuře Tecomat Foxtrot, trenažér inteligentní sítě Smart Grid - Micro Grid, řešení modernizace veřejného osvětlení v obcích s garantovanou úsporou energie, 100% elektrický autobus EKOVA Electron a další zajímavé SMART CITY novinky. Vybrané zajímavosti doprovodného programu Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program tvořený odbornými konferencemi, semináři, školeními a workshopy na aktuální oborová témata. Poprvé na veletrhu AMPER proběhne 28. ročník celostátního setkání elektrotechniků. Celkem tři dny nabité informacemi, 8 špičkových lektorů a témata od norem až k příkladům z praxe. Novinkou je také AMPER Start Up – program podporující začínající firmy. Přehlídka elektromobilů AMPER Motion představí letos ve veletržní premiéře několik zajímavých vozů. Součástí populárního programu je tematicky navazující konference Perspektivy e-mobility. Tradičně je pořádána prestižní soutěž ZLATÝ AMPER pro exponáty prezentované na veletrhu AMPER, které vynikají svými parametry a reflektují současné trendy vývoje ve svém oboru. Letos již pátým rokem veletrh jako jediný přenáší veřejnosti živé diskuze o aktuálních tématech a dění na veletrhu v rámci AMPER fóra v hale P pořádaném redakcí portálu Elektrika.tv. Více na www.amper.cz. .