Volná vstupenka na veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2016

Volná vstupenka na veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2016

Dovolujeme Vám nabídnout možnost čestné vstupenky na mezinárodní veletrhy DŘEVOSTAVBY a Moderní vytápění 2016.

Veletrh Dřevostavby 2016:

• V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dodavatele izolací, oken, dveří, podlah, schodů, dřevozpracujících strojů, softwaru a veškerého potřebného nářadí.

• Veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

• Veletrh je jasně oborově členěn do jednotlivých výstavních prostor, takže získáte velmi snadnou orientaci v oblasti nabízených produktů a služeb. Přijďte se zeptat na vše, co vás v souvislosti s výstavbou dřevostavby zajímá.

• Pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, a srubů i roubenek,.

• Veletrh vám poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech.

Veletrh Moderní vytápění 2016:

• Návštěvníci se mohou těšit na novinky ze světa tepelných čerpadel, solárních panelů, vytápění pomocí kotlů nebo desénových krbů a kamen. Ani zde nebude chybět doprovodný program na aktuální témata z oboru vytápění. Odborníci zde představí koncepce programů Nová kotlíková dotace, Nová zelená úsporám, Tepelné čerpadlo jako úsporný a moderní zdroj vytápění a chlazení a novou povinnost označovat spotřebiče určené pro vytápění a ohřev vody energetickými štítky.

Termín konání: čtvrtek 4.2. – sobota 6. 2. 2016 od 10.00 - 18.00 hod., neděle 7.2.2016 od 10.00 – 16.00 hod.

Místo: Výstaviště Praha Holešovice.

Více o veletrhu zde: http://www.drevostavby.eu/

Vstup v hodnotě 150,- Kč máte zcela ZDARMA a nemusíte se zdržovat u žádné pokladny.

Vstupenku si zaregistrujte zde: http://www.drevostavby.eu/voucher/?page=voucher

Váš kód je: 17442-0

(Vyplňte údaje s kódem, odešlete a obdržíte na zadaný e-mail čestnou vstupenku k vytištění.)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Věříme, že veletrhy splní Vaše očekávání a těšíme se na Vaši návštěvu.