Vstupenka a pozvánka na veletrhy DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY a KAMNA, WINDOOR expo Praha 2015

Vstupenka a pozvánka na veletrhy DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY a KAMNA, WINDOOR expo Praha 2015

Dovolujeme si Vás opět pozvat a nabídnout možnost čestné vstupenky na mezinárodní veletrhy DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY a KAMNA, WINDOOR expo Praha 2015.

Veletrh Dřevostavby 2015:

Je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

Poskytne ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů. Dále ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech.

  • Na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů a veškerého potřebného nářadí. Je jasně oborově členěn do jednotlivých výstavních prostor, čímž návštěvník získává velmi snadnou orientaci v oblasti nabízených produktů a služeb.

  • Atraktivní souběžné veletrhy (MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA, WINDOOR EXPO, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, AQUASET), které mají velmi často společného návštěvníka.

  • Nabízí pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní dřevostavby atraktivní doprovodný program.

  • Každý výstavní den se doprovodný program týká témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, potřebných k realizaci stavby. Hostí autority oboru nejen z České republiky.

  • V rámci programu bude i konferenční blok, kde bude veřejnost seznámena s konceptem certifikace KVALITNÍ FIRMA http://www.drevostavby.eu/program.html Cílem je propojovat Kvalitní firmy a kvalitní zákazníky. Zákazníkům umožňuje orientaci ve složitém prostředí trhu. Firmám přináší zpětnou vazbu zákazníků, podněty ke zlepšení a větší efektivitě fungování pro úspěšnou spolupráci. text for png

Termín konání: středa 11.2. – sobota 14. 2. 2015 od 10.00 - 18.00 hod.

Místo: Výstaviště Praha Holešovice. Více o veletrhu zde: http://www.drevostavby.eu/

  • Vstup v hodnotě 150,- Kč máte zcela ZDARMA a nemusíte se zdržovat u žádné pokladny.

  • Vstupenku si zaregistrujte zde: http://www.drevostavby.eu/voucher.html

  • Váš kód je: 9858-0 (Vyplňte údaje s kódem, odešlete a obdržíte na zadaný e-mail čestnou vstupenku k vytištění.)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Věříme, že veletrhy splní Vaše očekávání a těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jana Klasová & Romana Králíková & Ing. arch. Tereza Kostková text for png

& tým APC Asociace pro certifikaci a.s. značkou KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

  • Telefon: +420 515 535 775, mobil: +420 777 353 565

Pro více informací o značce KVALITNÍ FIRMA se nezávazně registrujte zde http://www.kvalitnifirma.cz/registrovat-firmu